طالقان – معرفی شخصیت حضرت قاضی – ع – و روستای حسنجون و سیدآباد

تماس با ما

بسم الله الرحمن الرحیم

سخنی با دوستان :

با سلام خدمت دوستداران و محبان حضرت امامزاده قاضی میر سعید (ع)

از ورود شما به ابن وبسایت سپاسگزارم  و امیدوارم استفاده از مطالب این وبسایت برای شما سودمند باشد.

از شما دعوت می کنم پیشنهادات و انتقادات خود را برای بهبود بخشیدن به مطالب  وبسایت در قسمت ( نظرات) درج نمایید. از دوستانی که به من لطف دارند و با نظرات خودشون من رو شرمنده می کنند سپاسگزارم . فقط باید به یک نکته اشاره کنم که دوستان در نوشتن نظرات خود آزاد هستند ، فقط خواهشمندم از نوشتن الفاظ نادرست و بیهوده در قسمت ( نظرات) خودداری کنند و نظرات یکدیگر را مورد نقد و بررسی قرار ندهند ، چون این جمع، یک جمع دوستانه می باشد و نظرات کاملاً دوستانه هستند البته از انتقاد دوستان نیز سپاسگذارم مشروط به اینکه انتقادات سازنده باشد، نه فقط به صورت یک موضع گیری یک طرفه . دوستانی هم که نظرات و پیشنهادات شخصی دارند و می خواهند این نظرات و پیشنهادات به صورت محرمانه به دست بنده برسد می توانند نظرات و پیشنهادات شخصی خود را به آدرس پست الکترونیک زیر ارسال کنند. در مورد دوستانی که علاقمند به همکاری با وبسایت هستند باید عرض کنم ، از ابراز علاقه شما به همکاری با وبسایت سپاسگزارم . من هم علاقمند به همکاری با تمام  دوستداران و محبان حضرت امامزاده قاضی میر سعید (ع) هستم .طریقه این همکاری بدین صورت میسر می باشد که  اگر دوستان تصاویر قدیمی و یا مطالب ، مدارک و اسناد مستند و معتبر و یا اشعار در وصف حضرت امامزاده قاضی میر سعید (ع) و یا دلنوشته (درد و دل با حضرت) و یا هر مطلب دیگری که مربوط به حضرت امامزاده قاضی میر سعید (ع) می باشد ، در اختیار دارند می توانند آنرا به آدرس پستی و یا به آدرس پست الکترونیک زیر ارسال نمایند تا با نام خود ایشان و یا هر عنوانی که علاقمند  هستند در وبسایت قرار داده شود . (اگر دوستان برای نخسه برداری از عکسها  و یا مدارک با مشکل روبرو هستند می توانند آنرا به بنده تحویل نمایند تا پس از کپی برداری از عکسها ، و مدارک ، آنها را با حفظ امانت به خود ایشان عودت دهم) . باید یادآور شوم که استفاده از مطالب این وبسایت در موارد دیگر تنها با ذکر منبع مجاز میباشد. درپایان از دوستان خواهش میکنم برای بهبود بخشیدن به مطالب وبسایت و بالا بردن آمار بازدید، این وبسایت ، را به دوستداران و محبان حضرت امامزاده قاضی میر سعید (ع) معرفی کنند .

با تشکر از شما : سید مهدی قاضی میر سعید

آدرس پست الکترونیک :

mahdi@yaghazi.ir         و          mahdi.ghazii@yahoo.com

آدرس پستی : برای دریافت آدرس پستی و اطلاعات بیشتر دوستان می توانند با شماره تلفن 02624722927 تماس حاصل فرمایند.

——————————————————————————————————————————————————-

از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید

درصورتی که فرم صفحه تماس با ما درست دیده نمیشود ، این صفحه را مجدداً رفرش یا نوسازی نمایید

[contact-form 1 “فرم تماس 1”]



[ موضوع ] :
[ برچسب ها ] :
ن : Admin - سید مهدی قاضی میر سعید
ت : جمعه, 12 آگوست 2011
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

یک دیدگاه نوشته شده است! می توانید دیدگاه خود را بنویسید

 1. ريحانه قاضي گفت:

  سلام
  ي سرس مسيج روي موبايل اينجاب مياد مبني بر فوت افراد و مسجد محل مراسمشون يا افرادي كه به صورت خيريه كمك به ساخت مسجد ميكنن . من از همراه اول براي قطع اين مسجها اقدام كردن ولي گفتن كه چون اين اس ام اس ها شخصي نميشود كه قطع شود

  لطفا براي قطع اينا اقدام بفرماييد چون واقعا باعث مزاحمته .

  در غير اين صورت به صورت قانوني از هيت امنا مسجد حسنجون شكايت خواهم كرد

  با تشكر فراوان

دیدگاه خود را به ما بگویید.

 
 
  سایت محبان حضرت امام زاده قاضی میر سعید - علیه السلام - اوقات خوشی را برای شما آرزومند میباشد  
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.