طالقان – معرفی شخصیت حضرت قاضی – ع – و روستای حسنجون و سیدآباد

افتتاح سایت حضرت قاضی – ع

بسم الله الرحمن الرحیم

مطالب جديد سايت:

راه اندازي تالار گفتمان سايت
تكميل نقشه سایت
تشكر از دوستان
اضافه كردن تصاوير جديد به گالری تصاوير قدیمی
راه اندازي گالري تعزيه مسجد جامع
راه اندازي گالري عاشورا ۹۰
راه اندازي گالری شب اول محرم۹۰

———————————————————————————————————————————————————-

با سلام و درود خدمت تمامی محبّان و دوستداران حضرت امامزاده قاضی میر سعید(ع) و همچنین مردم با صفا و مهمانواز روستای حسنجون و سیدآباد و نیز دوستداران مهد علما ، طالقان بزرگ و حضرت قاضیزیبا . به وبسایت محبان حضرت امامزاده قاضی میر سعید – علیه السلام – روستای حسنجون و سیدآباد طالقان خوش آمدید.با عنایت خداوند متعال ، وبسایت محبان حضرت امامزاده قاضی میر سعید (ع) را با طراحی جدید و اطلاعات بروز شده با بخشهای جدید و متنوع را پیشکش حضور دوستداران و محبان آن حضرت می نماییم . باشد که این کار هر چند ناچیز ، موجبات رضایت خاطر دوستان را فراهم آورد. امیدواریم از مطالعه و بازدید مطالب این وبسایت لذت ببرید. باتشکر از حضور گرم شما در این وبسایت . لطفاً با درج نظرات و پیشنهادات خود در مورد مطالب و بخشهای مختلف ، ما را در هرچه پربارتر کردن مطالب این وبسایت یاری فرمایید .

———————————————————————————————————————————————————-

در این قسمت از وبسایت محبان حضرت امامزاده قاضی میر سعید – علیه السلام – تصاویری از بزرگوارانی را مشاهده میفرمایید که سالها در حضرت قاضیراه رسیدن به مقام خادم الحسینی ، در تلاش بودند و پس از دستیابی به این مقام ، اینک در میان ما حضور ندارند.جایشان همیشه سبز و یادشان در دلهای ما و در قاب خاطره ها همیش جاودان است.شادی روح پاکشان الفاتحة و مع الصلوات.برای دیدن نام شخص ، نشانگر موس را بر روی تصویر مورد نظر برده تا نام شخص ، ظاهر شود . عزیزانی که علاقمند هستند ، تصویر شخص مورد نظر خود را ، در این قسمت قرار دهند، میتوانند تصویر شخص را به همراه نام و نام خانوادگی وی و نیز نام و نام خانوادگی و شماره تماس فرستنده تصویر ، آنرا به آدرس ایمیل mahdi@yaghazi.ir ویا به آدرس mahdi.ghazii@yahoo.com ایمیل نمایند و سپس در قسمت نظرات این بخش به ما اطلاع دهند تا تصویر مورد نظر را در این بخش قرار دهیم.از اینجا وادر این بخش شوید.

———————————————————————————————————————————————————-

گالری سایت محبان حضرت امامزاده قاضی میر سعید – علیه السلام – در این بخش از سایت آلبوم هایی از تصایور مختلف ، اعم از تصاویری از حضرت قاضیبارگاه حضرت امامزاده قاضی میرسعید – علیه السلام ، تصاویری از مناظر زیبای روستای حسنجون و سیدآباد طالقان و نیز تصاویری از عزاداری سرور و سالار شهیدان ، امام حسین – علیه السلام ، در محرم سال 89 ، تصاویر قدیمی از نقاط مختلف روستا و نیز تصاویر شهدای روستا و همچنین تصاویر آلبوم یاد یاران که پیشکش حضور سروران عزیز می شود ، قرار داده شده است . و نیز این آلبوم در حال کامل شدن می باشد.برای دیدن آلبومها از اینجا وارد گالری شده و بر روی تصویر نمونه از آلبوم مورد نظر کلیک نمایید تا وارد آلبوم موردنظر بشوید.عزیزانی که علاقمند به ارسال تصاویر خود برای سایت میباشند می توانند تصاویر خود را به آدرسهای ایمیل فوق ارسال نمایند ، تا با نام ایشان در سایت قرار گیرد

———————————————————————————————————————————————————-

از شما دعوت می کنم از اینجا وارد قسمت تماس با ما شده و پیشنهادات و انتقادات خود را برای بهبود بخشیدن به مطالب وبسایت در قسمت ( نظرات) درج نمایید. از دوستانی که به من حضرت قاضیلطف دارند و با نظرات خودشون من رو شرمنده می کنند سپاسگزارم . فقط باید به یک نکته اشاره کنم که دوستان در نوشتن نظرات خود آزاد هستند ، فقط خواهشمندم از نوشتن و الفاظ نادرست و بیهوده در قسمت ( نظرات) خودداری کنند و نظرات یکدیگر را مورد نقد و بررسی قرار ندهند ، چون این جمع، یک جمع دوستانه می باشد و نظرات کاملاً دوستانه هستند البته از انتقاد دوستان نیز سپاسگزارم مشروط به اینکه انتقادات سازنده باشد، نه فقط به صورت یک موضع گیری یک طرفه . دوستانی هم که نظرات و پیشنهادات شخصی دارند و می خواهند این نظرات و پیشنهادات به صورت محرمانه به دست بنده برسد می توانند نظرات و پیشنهادات شخصی خود را به آدرس پست الکترونیک زیر ارسال کنند. در مورد دوستانی که علاقمند به همکاری با وبسایت هستند باید عرض کنم ، از ابراز علاقه شما به همکاری با وبسایت سپاسگذارم . من هم علاقمند به همکاری با تمام دوستداران و محبان حضرت امامزاده قاضی میر سعید (ع) هستم .طریقه این همکاری بدین صورت میسر می باشد که اگر دوستان تصاویر قدیمی و یا مطالب ، مدارک و اسناد مستند و معتبر و یا اشعار در وصف حضرت امامزاده قاضی میر سعید (ع) و یا دلنوشته (درد و دل با حضرت) و یا هر مطلب دیگری که مربوط به حضرت امامزاده قاضی میر سعید (ع) می باشد ، در اختیار دارند می توانند آنرا به آدرس پستی و یا به آدرس پست الکترونیک زیر ارسال نمایند تا با نام خود ایشان و یا هر عنوانی که علاقمند هستند در وبسایت قرار داده شود . (اگر دوستان برای نخسه برداری از عکسها و یا مدارک با مشکل روبرو هستند می توانند آنرا به بنده تحویل نمایند تا پس از کپی برداری از عکسها ، و مدارک ، آنها را با حفظ امانت به خود ایشان عودت دهم) . باید یادآور شوم که استفاده از مطالب این وبسایت در موارد دیگر تنها با ذکر منبع مجاز میباشد. درپایان از دوستان خواهش میکنم برای بهبود بخشیدن به مطالب وبسایت و بالا بردن آمار بازدید، این وبسایت ، را به دوستداران و محبان حضرت امامزاده قاضی میر سعید (ع) معرفی کنند . با تشکر از شما : سید مهدی قاضی میر سعید

آدرس پست الکترونیک : mahdi@yaghazi.ir و mahdi.ghazii@yahoo.com

آدرس پستی : برای دریافت آدرس پستی و اطلاعات بیشتر دوستان می توانند با شماره تلفن ۰۲۶۲۴۷۲۲۹۲۷ تماس حاصل فرمایند.

———————————————————————————————————————————————————-

با درود و سپاس فراوان : سید مهدی قاضی[ ادامه مطلب ] | [ موضوع ] : عمومی
ن : Admin - سید مهدی قاضی میر سعید
ت : جمعه, 26 آگوست 2011
 
 
  سایت محبان حضرت امام زاده قاضی میر سعید - علیه السلام - اوقات خوشی را برای شما آرزومند میباشد  
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.