طالقان – معرفی شخصیت حضرت قاضی – ع – و روستای حسنجون و سیدآباد

درباره ما

بسم الله الرحمن الرحيم .

الهم صل علي محمد وآل محمد و عجل فرجهم .

مدیران سایت محبان حضرت امامزاده قاضی میر سعید – علیه السلام:

سید محمدرضا قاضی میر سعید

نام : سید محمدرضا

نام خانوادگی : قاضی میر سعید

سمت : صاحب امتیاز و مدیر ارشد سایت – مدیر مالی سایت

تماس با ایشان :   maddah@yaghazi.ir

توضیحات : مداح اهل بیت (ع) – خادم الحسین (ع)

———————————————————————————————

سيد مهدي قاضي مير سعيد

نام : سید مهدی

نام خانوادگی : قاضی میر سعید

تماس با ایشان :   mahdi@yaghazi.ir

سمت : مدیر سایت ، ویرایشگر و  طراح سایت

 

با سلام خدمت دوستان عزيز و مهربان و دوستداران واقعي امام زمان (عج) و مريدان حقيقي حضرت امامزاده قاضي مير سعيد (ع) و نیز مردم با صفا و مهمان نواز روستای حسنجون و سیدآباد و نیز طالقان بزرگ و زیبا. هدف از ساخت اين وبسايت تنها معرفي شخصيت والاي حضرت امامزاده قاضي مير سعيد (ع) ، و بيان زندگينامه و نيز اطلاعاتي در مورد موقيت جغرافيايي و مشخصات بنا و مقبره متبرک ايشان و همچنین اطلاعاتی درباره روستای حسنجون و سید آباد و نیز اطلاعاتی درباره طالقان بوده و اين وبسايت ، هيچگونه هدف ديگري را دنبال نمي کند. باشد که اين کار باعث جبران شدن گوشه کوچکي از کرامات ، بزرگواريها و عنايات آن حضرت باشد. مديران اين وبسايت ورود شما را به اين وبسايت خير مقدم عرض مي نمايند . و از اين که از اين  وبسايت  بازديد مي نماييد خرسند بوده و از شما کمال تشکر را داریم . لطفاً با درج نظرات خود در قسمت (نظرات) و يا در قسمت (تماس با ما) ما را در بهبود بخشيدن به  مطالب اين وبسايت ياري فرماييد .  در ساخت اين وبسايت از حمايتهاي دوستان زيادي برخوردار بوده ایم که در اينجا از تمامي آنها تشکر نموده و براي اين دوستان موفقيت روز افزون و نيز عاقبت بخيري از درگاه خداوند منان خواستاریم. از بزرگواراني که از اين وبسايت بازديد مي نمايند التماس دعا داریم ، و از شما مي خواهیم تا براي فرج  امام زمان (عج) و دوستداران ايشان دعا کنيد ، براي بيماران و گرفتارها ، براي پدران و مادران ، براي اموات و در گذشتگان ، براي پدر بزرگها و مادر بزرگها ، و براي عاقبت به خيري جوانان و براي برآورده شدن حاجات شرعي همه مسلمانان و همه مؤمنين.

در پايان ، اين وبسايت را به عنوان هديه اي ناچيز به پیشگاه مقدس حضرت امامزاده قاضي مير سعيد (ع)  و نیز به دوستداران آن حضرت تقديم مي نمايیم.

والسلام .

امن يجيب المضطر اذا دعاه و يکشف السوء .

الهم صل علي محمدوآل محمد و عجل فرجهم.

التماس دعا[ موضوع ] :
[ برچسب ها ] :
ن : Admin - سید مهدی قاضی میر سعید
ت : جمعه, 19 آگوست 2011
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

 
 
  سایت محبان حضرت امام زاده قاضی میر سعید - علیه السلام - اوقات خوشی را برای شما آرزومند میباشد  
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.